1

Szerintünk az energiatakarékosság szexi is lehet. Neked mi jut eszedbe róla? Van esetleg egy jó sztorid hozzá? Mutasd meg és pályázz a Magyar Természetvédők Szövetsége felhívására! A fődíj egy szabadon felhasználható, 100.000 Ft értékű elektronikai utalvány.

Van egy jó hírünk: már létezik az „energiaforrás”, ami akár évi 250 000 Ft-tal csökkentheti egy háztartás kiadásait, amivel biztonságosan csökkenthető a szennyezőgáz-kibocsátás, nettó profitot termel és stabilan élénkíti a gazdaságot, százezernyi zöld munkahelyet jelent itthon és csökkenti a fosszilis energiaimport-függőségünket. Mit gondolsz, mi ez? Az energiatakarékosság. Sajnos ma méltatlanul hanyagoljuk, mintha ez csak nagyanyáink korában lett volna hasznos és érdekes.

Mutasd meg Te is, hogy az energiatakarékosság innovatív és tudatos! Pályázz!
www.mtvsz.blog.hu