Ábrahám Boglárka rajza nyománMódszertani délutánt szervez az NymE Apáczai Kar a Magyar Pedagógia Társaság megyei tagozata és az Iskolakertekért Alapítván, melynek megvalósításban a Reflex és az Éghajlatvédelmi Szövetség is közreműködik. A fókuszban az iskolakertek állnak. A program elsősorban pedagógusoknak szól, de más érdeklődőt is szeretettel várnak. A program végén Világfát is ültetünk!

Kedves Pedagógus Kolléga!

Az NymE Apáczai Kar és az MPT Győr-Moson-Sopron Megyei Tagozata tisztelettel és szeretettel hívja Önt a tavaly életre hívott programsorozata második rendezvényére.

Az Apáczai Módszertani Délutánt több fontos cél elérése érdekében indítjuk. A programmal szeretnénk lehetőséget adni a gyakorlatban dolgozó kollégák számára a szakmai ismereteik bővítésére, a meglévő példaértékű gyakorlataik bemutatására. Kiemelt célunk, hogy az Apáczai Kar pedagógusjelöltjeinek (tanító, gyógypedagógus, szociálpedagógus szak hallgatóinak) bevonásával a hagyományos órai kereteket túllépve a hallgatók módszertani kultúráját fejlesszük. A gyakorlati tapasztalatok biztosításával lehetőséget teremtünk a leendő és a gyakorló pedagógusok közötti szakmai eszmecserére.

Helyszín: Apáczai Kar I. épület Barsi Ernő terem (9022 Győr Liszt Ferenc utca 42.)

Időpont: 2015. március 24. 15 óra

A rendezvényen való részvétel ingyenes. A résztvevők között komposztáló kereteket sorsolunk ki a Győri Hulladékgazdálkodási Nonprofit Kft. támogatásából.

Az Apáczai Módszertani Délután programja

Megnyitó: Dr. Cseh Sándor oktatási rektorhelyettes

Kövecsesné dr. Gősi Viktória tanszékvezető, programfelelős köszöntője

Előadások