A járványveszély miatt elrendelt veszélyhelyzet korlátozó rendelkezései nem tették lehetővé a május végéig esedékes küldöttgyűlés alapszabály szerinti megrendezését. A rendkívüli helyzet szabályozása megengedi, hogy a személyes gyűlés helyett 2020-ban távszavazásos küldöttgyűlést szervezzen az Éghajlatvédelmi Szövetség. A jogszabály nyújtotta lehetőségeket az ügyvezetői testület megtárgyalta, és az ügyben hozott 2/2020. sz. határozatával úgy döntött, hogy a Szövetség tagságát  ülés tartása nélküli - távszavazásos - döntéshozatalra kéri fel.

Napirendi pontok
1. A Magyarországi Éghajlatvédelmi Szövetség számviteli beszámolója és közhasznúsági jelentése 2019-ről - melléklet: 2020beszamolo_terv_birosag.pdf
2. A Magyarországi Éghajlatvédelmi Szövetség szakmai beszámolója 2019-ről és tervei 2020-ra - melléklet: szakmai_beszamolo_terv_2020ekgy.pdf
3. Az Ellenőrző Bizottság jelentése - melléklet: EB jelentés 2019.pdf

Szavazás
- Szavazni a mellékelt szavazólapon lehet - melléklet mesz_tavszavazas.doc
- Mindhárom napirendi pontra egy-egy szavazat adható, amellyel a tag elfogadja, tartózkodik vagy nem fogadja el az előterjesztett beszámolót.
- A hitelesített - aláírt, lepecsételt és beszkennelt - szavazólapot legkésőbb 2020. június 23. keddig kérjük visszaküldeni a Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!

A határidőre beérkezett szavazólapok alapján az ügyvezető testület haladéktalanul megállapítja a határozatképességet és összesíti az egyes határozati javaslatokra beérkezett szavazatokat.